Kurumsal

A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ

MİTSUBİSHİ ELECTRİC KLİMA SİSTEMLERİ YETKİLİ BAYİ

Özlü Teknik Klima Sistemleri 2000 yılında Ahmet Özlü tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren Mitsubishi Electric bölge distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Hızla artan yapılaşma ve büyüyen şehrin dinamiklerine paralel olarak kapasitesini arttıran Özlü Teknik, 2004 yılında Mitsubishi Electric Showroom’u açmış, 2015 yılında da merkez ofis binasını mevcut yerine taşıyarak müşterilerine daha rahat bir ortamda hizmet vermeye başlamıştır.

Klima Sistemleri dışında yerden ısıtma sistemlerinde de uzamanlaşan kadrosuyla Özlü Teknik Klima Sistemleri, yönetim kadrosu, personeli ve geçmişten bugüne bereaber yürüdüğü müşterileriyle geleceğe güvenle bakıyor.

NELER YAPIYORUZ?

Özlü Teknik Klima Sistemleri, sıcak bir lokasyonda bulunan bölgenin, kişisel kullanımdan büyük ticari ve kamu kurumları projelerine kadar her türlü klima sistemlerini kuruyor, bakımını ve desteğini üstlenerek kurulumdan kullanıma sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyor.

Özlü Teknik Klima Sistemleri, Mitsubishi Electric güvencesiyle klima sistemleri alanında bireysel günlük kullanım ihtiyacını karşılarken, büyük ölçekli ticari ve kamu projelerinde gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmış iklimlendirme sistemleriyle gerekli havalandırmyı optimum düzeyde sağlamaktadır..

  • Sınırsız müşteri memnuniyeti.
  • Toplam kalite yönetimi.
  • Yerinde ve zamanında hizmet.
  • Ticari projelerde sayısız başarı hikayesi.
  • Güleryüzlü hizmet..

İletişim formu

Size hızlı cevap verebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Her türlü şikâyet ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

"A Ozlu Enerji tarafından aydınlatma metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine rıza gösteriyorum."

Şirket Bilgileri

Ünvanı

A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞ. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. (ozluklima.com.tr)

Ticari Sicil Numarası

16091

Operasyon Merkezi

Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya, Antalya
Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Telefon

+90 242 522 62 63 (Çağrı Merkezi) Çağrı Merkezimiz her gün 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışır.

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

Yer Sağlayıcı

Web Pro