Mitsubishi Electric Klima Bakım Servisi

Mitsubishi Electric Klima Bakım Servisi – Yetkili Servis Merkezi Aynı Gün Çözüm

Mitsubishi Electric klima servisi olarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon, multi, yer ve tavan tipi klimalar için Mitsubishi Electric klima bakım hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Ev ve iş yerlerinizin, mekanlarınızın iklimlendirilmesi için kullandığınız klimalarınızın iç ve dış üniteleri, mekanda ve dış ortamda mevsim şartlarına göre farklı hava koşullarına maruz kalarak zarar görebilirler. Cihazınızın ömrünü kısaltan ve çalışma performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için Mitsubishi Electric yetkili servis merkezine periyodik Mitsubishi Electric klima bakımı yaptırmanız gerekir.

Mitsubishi Electric Klima Bakımı Yaptırırsanız

 • Olası arızaların önüne geçersiniz.
 • Klimanızın ömrünü uzatırsınız.
 • Klimanız daha verimli ve güvenli çalışır.
 • Sağlığınızı korursunuz.
 • Enerji tasarrufu sağlarsınız.
 • Klimanızdan yüksek performans alırsınız.
 • Konforunuzu devamlı hale getirirsiniz.
 • Yüksek faturalardan korunmuş olursunuz.

Mitsubishi Electric Klima Bakımı Yaptırmazsanız

 • Klimanızı arızalara karşı koruyamazsınız.
 • Klimanızın performansı düşer.
 • Cihazınız masraflı onarımlara yol açar.
 • Enerji sarfiyatınız artar, gerekli verimi alamazsınız.
 • Sağlığınızı tehlikeye atarsınız.
 • İstediğiniz iklimlendirme konforuna kavuşamazsınız.
 • Yüksek faturalarla karşılaşırsınız.
 • Klimanızın ömrü kısalır.

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması, sağlığınızın ve güvenliğinizin tehlikeye atılmaması, cihazın ekstra enerji harcayarak bütçenize zarar vermemesi için Mitsubishi Electric klima bakımı yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Olası arızaların önüne geçmek, enerjiden tasarruf etmek, temiz hava solumak, mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı ihmal etmeyiniz. Kaliteli hizmet almak isterseniz Mitsubishi Electric klima bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klimalarınızın bakım masraflarını azaltmak için de Mitsubishi Electric klima montaj uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Mitsubishi Electric klima bakım uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için Mitsubishi Electric klima servisi çağrı merkezi numaralarımızı arayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi sıklıkta klima bakımı yaptırmamız gerekir?

Yılda en az 2 kez Mitsubishi Electric klima bakımı yaptırarak cihazınızı koruyabilirsiniz. Özellikle yaz ve kış mevsimlerinden önce bakım yaptırmanızda fayda var.

Bakımsız klimalar hasta eder mi?

Bakım yaptırmadığınızda kompresörü düzensiz çalışan ve ömrü azalan cihazınız fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner, astım gibi hastalıklara neden olur. Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler de güvenliğinizi tehlikeye atar.

Mitsubishi Electric klima bakım fiyatları ne kadardır?

Mitsubishi Electric klima bakım fiyatları klimanızın türüne, yaşına, kapasitesine göre değişmektedir. Detaylı bilgi almak için klima servis fiyatları sayfamızdaki bakım ücretleri tablosundan yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi Electric klima bakımı neden önemli?

Klima bakımı cihazın daha iyi çalışmasını sağlar. Klimanın çalışırken harcadığı enerjiden maksimum verim elde edilmesini sağlar. Klima bakımı yaptırılmadığında ise arıza durumları ile karşılaşılır. Kirli ve mikroplu hava yayan klimalardan hastalık kapılması söz konusu olur. Cihazın ömrü kısalır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya geneline Mitsubishi Electric klima servis hizmeti ile Antalya ve Alanya’nın tüm noktalarına servis desteği vermekteyiz.

Biz Sizi Arayalım

Size hızlı cevap verebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Her türlü şikâyet ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

"A Ozlu Enerji tarafından aydınlatma metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine rıza gösteriyorum."

Şirket Bilgileri

Ünvanı

A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞ. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. (ozluklima.com.tr)

Ticari Sicil Numarası

16091

Operasyon Merkezi

Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya, Antalya
Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Telefon

+90 242 522 62 63 (Çağrı Merkezi) Çağrı Merkezimiz her gün 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışır.

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

Yer Sağlayıcı

Web Pro