Mitsubishi Electric Klima

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri

Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servisleri Dışında Hizmet Almayın!

Uzmanlar Uyarıyor! Klimanızı ve Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın!

Hizmetlerimiz

Kendini daima geliştiren ve büyümeye devam eden bir aile; Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servis Merkezi.

Mitsubishi Klima Yetkili Servis Merkezi

Antalya / Alanya genelinde servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orijinal yedek parça ve aksesuar satışı ile Mitsubishi Electric klima servis merkezi her zaman yanınızda! Aynı gün servis, en iyi fiyat garantisi, 20 yıllık sektörel deneyim!

Servis

20 yıllık sektörel deneyim, geniş araç filosu, deneyimli teknik ekip ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Mitsubishi Electric klima servis hizmetleri.

Montaj

Ücretsiz alan keşfi, güvenilir montaj, çevre dostu söküm uygulamalarında mekana özel projelendirme ve Mitsubishi Electric klima çözümleri.

Bakım

Mitsubishi Electric klimalar için uzman teknisyenlerden yıllık periyodik Mitsubishi Electric klima bakım uygulamaları ile performans kontrolleri.

Mitsubishi Electric Klima Tipleri – Klima'da Lider Servis!

Mitsubishi Electric marka klima tipleri; keşif, montaj, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti verdiğimiz klimalar

  • Mitsubishi Electric Duvar Tipi Klima
  • Mitsubishi Electric Salon Tipi Klima
  • Mitsubishi Electric Kaset Tipi Klima
  • Mitsubishi Electric Tavan Tipi Klima
  • Mitsubishi Electric Yer Tipi Klima
  • Mitsubishi Electric İnverter Klima
  • Mitsubishi Electric Vrf Klima
  • Mitsubishi Electric Kanallı Tip Klima

Neden Biz?

Antalya, Alanya’nın en iyi servis merkezlerinden Mitsubishi Electric klima servisi, %100 müşteri memnuniyeti ile İklimlendirme Sistemlerinde lider.

Antalya / Alanya’nın Her Yerinde Servis

Geniş servis ağı ile Antalya’nın her yerindeki kişi ve kurumlara profesyonel Mitsubishi Electric klima servis hizmeti.

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Mitsubishi Electric klima servisi.

Ücretsiz Keşif – Güvenli Montaj

Mekanınıza en uygun klimanın ve montaj yerinin seçilmesi, çevreye zarar vermeden montaj sürecinin tamamlanması.

Klima Söküm Hizmeti

Yenisiyle değiştirilecek, taşınacak ya da kullanılmayacak Mitsubishi Electric klimalar için kolay ve hızlı Mitsubishi Electric klima servisi demontaj hizmeti.

Profesyonellik ve Deneyim

20 yılı aşan sektörel deneyim, kendini geliştiren, Mitsubishi Electric teknolojisini takip eden Mitsubishi Electric yetkili servis kadrosu.

Kaliteli Fiyat Politikası

Mitsubishi Electric klima servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost ücretlendirme.

Mitsubishi Electric Bakım Servisi

Mitsubishi Electric klimalar için yıllarca aynı performansı sağlayacak, cihaza verim kazandıran yıllık periyodik bakım hizmetleri.

Mitsubishi Electric Teknik Destek

Bakım, arıza, montaj taleplerinizi alan Mitsubishi Electric yetkili servis çağrı merkezi çalışanları ve teknik hizmet sunan klima danışmanları.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü Mitsubishi Electric klima servisi.

Zengin Yedek Parça ve Aksesuar

Bakımda ve onarımda %100 orijinal Mitsubishi Electric klima yedek parçalarının kullanımı ve Mitsubishi Electric yetkili servis satış hizmetleri.

Arıza Tamir – Onarım

Mitsubishi Electric klimalar için kullanım ömrünü uzatacak, garantili, orijinal yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımları.

Mitsubishi Electric Bakım Sözleşmesi

Müşteri haklarını koruyan ve kullanıcı güvenliğini sağlayan, servis süreçlerini resmileştiren Mitsubishi Electric klima servisi sözleşmesi.

Klima Haberleri - Blog

Kirli klima hastalığa davet: Filtreler haftada bir kez temizlenmeli

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı Yener, klimaların düzenli temizlenmemesinin hastalıklara yol açabileceğini, aksi takdirde hastalıklara neden olabileceği uyarısında bulundu Hava sıcaklıklarının mevsim normallerini aşması ile klima kullanımı arttı. TMMOB Makina

Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servisleri Dışında Hizmet Almayın!

Klimanızı ve Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın! Uzmanlar Uyarıyor! Her gün internet adresini ve telefonunu değiştiren, düşük fiyat politikasıyla klimalarınızın sözde bakımlarını yapan, sağlam cihazlarınızı bozup onarımı için fahiş fiyatlar talep eden,

KLİMA ALIRKEN VE KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ G…

KLİMA ALIRKEN VE KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR Öncelikle uygun kapasite belirlenir. Bunun için oda büyüklüğüne göre BTU hesabı yapılır. Klima tipine karar verilir. Duvar Tipi, Taşınabilir, Salon Tipi ve

Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servis Merkezi

Mitsubishi Electric klima yetkili servis merkezi, Türkiye’deki VRF klima satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. Mitsubishi Electric klima servisleriyle birlikte; geniş araç filosu, Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktadır.

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl servis çağırabilirim?

Mitsubishi Electric klima yetkili servis merkezimize iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan ya da online servis talebi formumuzdan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis çağırdığımızda ne zaman hizmet alırız?

Servis merkezimize ulaşarak kaydınızı yaptırdığınızda ekiplerimiz en geç 1 gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek klimalarınızın arıza onarımını yapmaktadır.

Nerelere hizmet veriyorsunuz?

Antalya’nın tüm bölgelerine Mitsubishi Electric klima servis desteği ile Antalya, Alanya geneline servis hizmeti vermekteyiz.