Servislik Başvuru Formu

SERVİS TALEP FORMU

1 Yıl Servis Garantisi – Ücretsiz Genel Kontrol – Hemen Bizi Arayın. Profesyonel Klima Servisi – Yetkili Garantili Klima Servisi. Klima Arıza ve Bakımı. Ekonomik Klima Bakımı. Uygun Fiyat Garantisi

Alanya Klima Servisi | Klima Tamir, Bakım, Arıza, Montaj‎

A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri, Garantili Klima Bakım Tamir Servis Hizmeti. Alanya Yetkili Klima Servisi. Kampanyalı Fiyatlar. Uzman Ekip. Garantili Hizmet. Hizmetler: Klima ServisKlima TamiriKlima BakımıKlima Montajı.
Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu ile Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Servis. %30’a varan indirimlerle klima tamiri, klima bakımı ve klima onarımını yaptırın, yazı ve kışı aileniz ve sevdiklerinizle beraber serin geçirin, kafanız rahat olsun.

Servis Talep Formu

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri servis talep formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmaya özen gösteriniz. Kayıt sonrasında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ile size ulaşılarak servis kaydınız onaylanacaktır. Vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu şahsınıza aittir. Bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşabilecek hatalardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

ÜRÜN BİLGİLERİ
MÜŞTERİ KİŞİSEL BİLGİLERİ

Şirket Bilgileri

Ünvanı

A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞ. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. (ozluklima.com.tr)

Ticari Sicil Numarası

16091

Operasyon Merkezi

Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya, Antalya
Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Telefon

+90 242 522 62 63 (Çağrı Merkezi) Çağrı Merkezimiz her gün 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışır.

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

Yer Sağlayıcı

Web Pro