MEQ – Mitsubishi Electric Kalitesi

MEQ sizin için ne anlama geliyor?

Mitsubishi Electric Kalitesi, kısaca MEQ, teknoloji, dizayn ve üretimde 96 yıllık mükemmelliği işaret etmektedir. Konfor, verim ve dayanıklılığın en yüksek standardını göstermektedir. Kısaca bugün alabileceğiniz en iyi klima cihazını anlatmaktadır.

Ekolojik Sağlamlık
”Tedarikçilerimizin kullandığı materyaller ve üretim işlemleriyle ilgileniyoruz. Çünkü çevreye değer veriyoruz, sadece ekolojik ürünleri satın alıyoruz. Misyonumuz, dünyadaki insanların ihtiyaçlarını karşılamaktır. Gelişen beklentilerini karşılamak için bütün dünya üzerindeki şirketlerle bağlarımızı genişletmeli ve güçlendirmeliyiz. Sadece iş değil işbirliği arıyoruz ve dünya refahına doğru ilerlediğimiz yolda bize katılacak gönüllü potansiyel partnerlar arıyoruz .” Mitsubishi Electric Co.

İklim Değişimiyle Mücadele
Mitsubishi Electric 2011 yılının sonunda CO2 emisyon seviyelerini 1991 seviyelerine oranla %25 azaltmayı amaçlamaktadır. Bu hedefe ulaşmak için üretim aktiviteleri süresince enerji tüketiminden kaynaklanan CO2 emilimlerini azaltma hedefiyle,üretimde enerji tasarruflu aktiviteleri desteklemektedir. 2006 yılında üretim aktivitelerindeki CO2 emisyonları 1991 yılı seviyelerine oranla %20 azalmıştır. Ayrıca çevresel etkiyi azaltma çabalarının bir parçası olarak Mitsubishi Electric enerji verimi yüksek ürün yaratmaya çalışmaktadır. Mitsubishi Electric’in “Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi” ile binada mevcut olan eski klima boruları yeni klimalar ile kullanılabilmekte, böylece hem malzeme, hem zaman hem de para tasarrufu elde edilmektedir.

Mitsubishi Electric’in enerji tüketimi yönetimi ve geliştirilmesi yolundaki bu yoğun çabaları ödüllendirilmektedir. Japonya Enerji Tasarruf Merkezi’nin sponsorluğunu yaptığı 2005 Enerji Tasarrufu Ödülleri’nde Bakanlık Ödülü

Ev Tipi Split Klima MSZ-ZW40TS verilmiştir. Kızılötesi sensörler döşemeden yayılan sıcaklığı saptayarak klimanın ısıyı odanın her yerinde aynı seviyede ve eşit konfor sağlayacak şekilde ayarlamasını sağlar. Bir odanın her köşesi gerektiği kadar soğutulduğu için enerji tüketimi %30’u oranında azalır.

-Japonya Endüstriyel Dizayn Teşvik Organizasyonu Ev Tipi Lossnay (VL-08PS2, VL-10ES2, VL-12ESH2) ünitelerine 2006 En İyi Dizayn Ödülünü vermiştir.

-Mitsubishi Electric’in Ev Tipi Split Klima Serisi olan Kirigamine Zen 2010 IF Product Design ödülüne layık görüşmüştür.

RoHS Yönetmeliğine Uyum
Avrupa’da RoHS Yönetmeliğinin yürürlüğe girmesiyle The Mitsubishi Electric Group belirtilen altı maddenin kullanımını kesti. Yeşil üretim ve yeşil tedariki destekleme çabalarının bir parçası olarak, bileşenlerin ve materyallerin içindeki zararlı maddeler hakkında bilgi ve güvenilirlik taahhüdü olarak böyle maddelerin kullanılmadığını garanti eden sertifikalar vermektedir. Bu tür maddelerin olma olasılığı yüksek olduğu durumlar için zararlı maddelerin kullanılıp kullanılmadığını taahhüt etmek amacıyla bağımsız analizler yürütmektedir. Mitsubishi Electric, ürünlerinin belirtilen maddeleri içermemesini sağlamak için analizleri ve ispat edilebilirlik sistemlerini güçlendirmeye devam etmektedir.

*Belirtilen altı madde: kurşun, civa, kadminyum, 6 değerlikli krom, PBB ve PBDE

İletişim formu

Size hızlı cevap verebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Her türlü şikâyet ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

"A Ozlu Enerji tarafından aydınlatma metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine rıza gösteriyorum."

Şirket Bilgileri

Ünvanı

A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞ. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. (ozluklima.com.tr)

Ticari Sicil Numarası

16091

Operasyon Merkezi

Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya, Antalya
Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Telefon

+90 242 522 62 63 (Çağrı Merkezi) Çağrı Merkezimiz her gün 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışır.

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

Yer Sağlayıcı

Web Pro