Özlü Dim Medya’yı ağırladı

Merkez ofisi Alanya Sugözü Mahallesi, Sugözü Caddesi üzerinde bulunan A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri sahibi Ahmet Özlü, Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim ve Dim Medya A.Ş. yöneticilerini kahvaltıda ağırladı

KAHVALTIYA Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim‘in yanısıra Yeni Alanya Genel Yayın Müdürü Ferit Kesen, Yeni Alanya Reklam Müdürü Uğur Kanberoğlu, Dim Medya A.Ş. Muhasebe Müdürü Hakan Şimşek, Alanya Tarihçisi, Araştırmacı, Yazar Oğuz Korum ile A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri yöneticileri de katıldı. Dim’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Özlü, 2000 yılında kurduğu A Özlü Teknik Klima Sistemleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Firmanın kurulduğu tarihten itibaren Mitsubishi Electric Bölge Distribütörü olarak hizmet verdiğini söyleyen Özlü, 2004 yılında Mitsubishi Electric Showroom’unu açtıklarını, 2015 yılında ise merkez ofis binasını mevcut yerine taşıyarak müşterilerine daha rahat bir ortamda hizmet vermeye başladıklarını anlattı. Özlü, “Klima Sistemleri dışında yerden ısıtma sistemlerinde de uzmanlaşan kadromuzla Alanyalılara hizmet veriyoruz. A Özlü Teknik Klima Sistemleri, sıcak bir lokasyonda bulunan bölgemizde her türlü klima sistemlerini kuruyor, bakımını ve desteğini üstlenerek kurulumdan kullanıma sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyor. Firmamız, Mitsubishi Electric güvencesiyle klima sistemleri alanında bireysel günlük kullanım ihtiyacını karşılarken, büyük ölçekli ticari ve kamu projelerinde gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmış iklimlendirme sistemleriyle gerekli havalandırmayı optimum düzeyde sağlıyor” dedi.
Alanya’ya yaptığı yatırım ve Alanyalılara verdiği hizmetler için Özlü’ye teşekkür eden Dim, Ahmet Özlü nezdinde tüm A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri çalışanlarını kutladı.